LOVELEC

Lovelec je česká značka elektrických kol vyráběných společností Koeximpo spol. s.r.o.

Koeximpo spol s.r.o. je českou firmou, která působí již přes 25 let na trhu.

Společnost byla založena dne 12. června 1991 se spisovou značkou C 837 a je vedená u Krajského soudu v Ostravě. Sídlo, jak i servisní a logistické zázemí, je v Českém Těšíně na ul. Lipová 1986.

V roce 2008 rozšířili naši nabídku o elektrokola pod vlastní značkou – LOVELEC + . Díky více jak 8mileté zkušeností s vývojem, výrobou, servisem a prodejem elektrokol nabízejí zákazníkům širokou nabídku kvalitních elektrokol. Ostatně slova majitele jsou mottem všech zaměstnanců:

„Strategie značky LOVELEC je jednoznačná – nekompromisní kvalita za rozumnou cenu.“
Stanislav Glac, majitel firmy

Sortiment firmy obsahuje více jak 30 modelů elektrokol různých kategorií (městská, skládací, cestovní a terénní). V nabídce se nacházejí elektrokola  střední a vyšší třídy .

„Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou a distribucí elektrických kol. Naše produkty jsou navrženy tak, aby co nejlépe odpovídaly požadavkům zákazníků na našich cílových trzích. Proto jsou naše kola šitá na míru očekáváním zákazníků v České republice, na Slovensku, v Polsku, Rakousku či Německu.“
Marek Matuszynski, marketingový manažer

„Naše servisní středisko mimo jiné spolupracuje na vývoji nových modelů elektrokol Lovelec. Na základě zkušeností neustále navrhujeme technologická vylepšení.“
Jan Przywara, vedoucí servisu

Elektrokolo LOVELEC je vždy navrženo tak, aby jeho spolehlivost a následná radost z jízdy uspokojila i toho nejnáročnějšího cyklistu.

Žádné produkty od výrobce LOVELEC nebyly nalezeny....